OFERTA

 

Nasza oferta obejmuje:

Projekty domów jedno i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej od koncepcji do uzyskania pozwolenia na budowę,

Wykonawcze projekty domów i wnętrz,

Projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych,

Projekty przebudów i rozbudów budynków istniejących wraz ze zmianą sposobu użytkowania,

Nadzory autorskie nad realizacją naszych projektów,

Kompleksowa obsługa inwestycji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Pracę rozpoczynamy zawsze szczegółowym wywiadem z inwestorem na temat potrzeb, oczekiwań i marzeń, które mają zostać spełnione w projekcie.

Drugi etap to projektowanie koncepcji. Składa się na niego wykonanie kilku wersji początkowych, z których inwestor wybiera najbardziej odpowiadającą jego wymaganiom oraz dopracowanie i rozwinięcie w najdrobniejszych szczegółach wybranej wersji na podstawie konsultacji z inwestorem podczas kilku kolejnych spotkań. Etap ten kończy się wyborem kolorystyki, materiałów i elementów wykończeniowych do projektowanego domu lub wnętrza oraz wykonaniem fotorealistycznej wizualizacji komputerowej.

Ostatni, trzeci etap to wykonanie projektu budowlanego domu lub wykonawczego wnętrza. Rozpoczyna się on zapoznaniem się z ofertą rynku i wspólnym wyborem konkretnych materiałów (drzwi, okna, terakota, meble, itp.), kończy zaś wykonaniem dokumentacji budowlanej do uzyskania pozwolenia na budowę w przypadku projektu domu lub wykonawczej w przypadku projektu wnętrza.

Istnieje możliwość wykonywania nadzorów autorskich nad realizacją projektu podczas trwania inwestycji.

Mamy wypracowaną przez lata bazę zaufanych wykonawców, których możemy polecić.

Woman with Attitude