O NAS

 

„POPART” istnieje od 2003 roku.

Firma została założona przez architektki: Katarzynę Ogińską i Magdalenę Papaj-Szkudlarek. Poznałyśmy się podczas studiów na Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska, na kierunku: Architektura i Urbanistyka, które ukończyłyśmy odpowiednio w 2002 i 2001 roku. Dyplom Magdy nominowany został do nagrody Prezydenta Miasta Łodzi.

Od 4-go roku studiów przez 4-5 lat pracowałyśmy w łódzkich biurach architektonicznych. Każda z nas posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Od rozpoczęcia własnej działalności wykonałyśmy wspólnie około 60 projektów takich jak domy jednorodzinne oraz wnętrza mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej.

W roku 2008 ukazała się publikacja na temat naszej pracy w miesięczniku Weranda.

Wieloletnie doświadczenie w pracy, bieżąca znajomość rynku, nowoczesnych trendów i technologii pozwala nam spełniać stawiane przez Państwa wymagania.

Współpracujemy ze sprawdzonymi przez lata projektantami konstrukcji, instalacji oraz firmami wykonawczymi, co daje nam gwarancję, że ostateczny efekt naszej wspólnej pracy będzie zgodny z oczekiwaniami.

Architektki

KATARZYNA OGIŃSKA & MAGDALENA PAPAJ-SZKUDLAREK.